G Data TotalCare

Çok işlevli antivirüs programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 50$ + KDV
  • Boyut 393 MB
  • Version 2012
  • Dil Türkçe
  • Firma G DATA Software
G Data TotalCare bilgisayarınız için yüksek güvenlik sunan, aynı zamanda sistemin hızlanmasına yardım eden bir güvenlik yazılımıdır.  Program bir çok işlevi aynı anda hizmetinize sunmaktadır. Antivirüs, veri kurtarma aracı, yedeklme aracı gibi işlevleri b
G Data TotalCare bilgisayarınız için yüksek güvenlik sunan, aynı zamanda sistemin hızlanmasına yardım eden bir güvenlik yazılımıdır. 

Program bir çok işlevi aynı anda hizmetinize sunmaktadır. Antivirüs, veri kurtarma aracı, yedeklme aracı gibi işlevleri bu programda bulmanız mümkündür. 

İçeriğindeki koruma kalkanı ile bilgisayarınıza sızan solucan, rootkit, casus yazılım, trojan gibi yazılımları anında tespit ederek sisteminizi maksimum düzeyde kurumaktadır. 

Görünmez güvenlik duvarı sayesinde siz müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken sizi rahatsız etmeden arka planda çalışmaktadır. 

Programın sahip olduğu veri kurtarma, yedekleme ve geri yükleme özellikleri sayesinde sisteminizi optimize ederek hızlanmasını sağlamaktadır. Dilerseniz G Data TotalCare 2012' in tuner özelliğiyle sabit diskleri birleştirebilir, veri hatalarını giderebilir ve gereksiz kayıt girdilerini bilisayarınızdan uzak tutabilirsiniz.

Ebeveynler için geliştirilmiş filtreleme özelliğiyle çocuklarınızı zararlı sitelerden de uzak tutabilir, bilgisayarınızın güvenli kalmasını sağlayabilirsiniz. 
Program veri tabanında yaptığı güncellemeler ile programınızı daima aktif tutabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
G Data TotalCare indir